| AlexDoud a întrebat:

FUNDA! Ma puteti ajuta?

Cand vreau sa downloadez ceva de pe net(programe, jocuri, muzica, etc.) imi apare acea pagina in care scrie "ce sa faca Mozilla Firefox cu el?"(Mentionez ca am ca browser de internet Mozilla Firefox) Si apoi apas pe OK si nu se mai intampla nimic...Mai trebuia sa apara acea pagina sa selectez unde vreau sa se downloadeze fisierul...Am incercat pe diferite lucruri dar nu merge. URGENT! FUNDOI+VOT!

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

In primul rand trebuie sa setezi programul cu care sa se deschida ceea ce vrei sa descarci de pe internet! Asa ca la ''Deschidere cu'' ->alegi programul din fereastra aceea (pentru jocuri si programe alegi winrar, 7zip; pentru muzica alegi windows media player ) apoi dupa ce ai ales programul BIFEAZA ->Salveaza fisierul -> si apoi click pe OK! Incearca asa si va merge!
http://i.imgur.com/2a04B.png

Bafta!