| D3TO a întrebat:

ieri mi-am facut un server de metin2 cu hamachi, am facut si pagina de inregistrare.Mie imi merge sa-mi fac si cont si sa ma si loghez dar la alti playeri nu le merge.Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| tpuflorin a răspuns:

Salut, am avut si eu sv mt2, trebuie sa nu iti cada serveru cand se incarca memoria CPU si trebuie sa dezactivezi firewall se se poata conecta sa server ceilalti, un lucru care nu este recomandat daca nu vrei sa ti se strice pc-u.