| Mihai99182 a întrebat:

ieri mi-am luat basic origin acces(4€) si cand am intrat pe aplicatia cardului sa vad cati bani mai am, am vazut la sume blocate ca origin mi-a luat de pe card de doua ori 20 de lei si inca de doua ori 5 lei, imi poate spune cineva de ce s-a intamplat asta avand in vedere ca a costat doar 4€ iar eu am facut o singura data plata?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

E de la ei, se mai intampla uneori. Asteapta o zi si probabil o sa fie eliberata suma.