| ideapad100 a întrebat:

imi dati idei de niste jocuri functionabile pe laptop Lenovo ideapad100 procesor i3 placa nVIDIA geforce 920 4gb ram. Sa nu fie minecraft, cs go, fifa 14 si san andreas ca astea le am.

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

League of legends, dota 2, world of warcraft, heroes of the strorm, heartstone, diablo 3 si overwatch( poate_) verifica si the godfather si mafia 2 merita si batman arhem or asilum, assasin creed revelation sau 1 si 2, Scarface, the world is yours * vechi) si mai sunt si simulatoare de masini ca grid 2, bournout paradise.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Conquer Online, Far Cry 2, Rayman Origins, Battlefield 3, Gears of War...