| xGLIFEx a întrebat:

Imi merge assasins creed 1 pe placa video de 64 MB si 1.18 gb ram? dar call of duty2? va rog raspundeti-mi repede dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Imi pare rau dar iti trebuie placa de 256 sau 512. Cum ai facut 1, 18 giga de ram? Tare! Ram-ul e suficient, dar placa video e sub nivel. Call of Duty 2 cere placa si mai gheboasa. Fa un upgrade si o sa-ti mearga si Assasin Creed 2

| xGLIFEx explică:

Ms dar cum fac upgrade-ul? am windous xp sp2 poate imi dai tu un link de descarcare si iti dau funda! big grin