| Edyshk2013 a întrebat:

Imi merge cod mw1, mw2,mw3 saints row(unul dintre ele,spune-ti care),dead pool,assasin creed(unul dintre ele),gird 2, comand & conquer,Mafia 2,, 2,pe configuratia aceasta?

Laptop Samsung,procesor 1, 7 ghz (2 cpus), 2 gb ram dd3, placa video integrata Intel hd graphics 718 mb, windows 7 ultimate. Spuneti si alte jocuri care merg pe acest laptop.

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Iti merge toata seria modern warfare, saints row...nu va merge niciunul pentru ca sunt prost optimizate, deadpool merge, assasins creed 1 merge restul nu, grid 2 merge, comand conquer nu sunt sigur, mafia 2 nu va merge bine, dar mai incearca si driver san francisco, nfs world

| Niiiicu a răspuns:

Seria mw va merge dar pe low in rest ma indoiesc ca ai placa video slaba