| DannyDiamant555 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum fac sa primesc mail-urile dupa ce am facut imediat un cont nou de yahoo?
Adica. Eu am facut acum max 5 min un cont nou de yahoo. Mi-am facut cont pe minecraft. Si imi cere sa validez emai-ul trimis de ei. Cand ma uit in inbox, spam etc, nimic....Si asta se intampla oriunde ma inregistrez si cere mail de confirmare.
Stie cineva de ce sau cum pot rezolva problema?
Ms, si dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| Exaizo a răspuns:

Trebuie sa astepti sa primesti mail de la ei, nu de la yahoo.

| DannyDiamant555 explică (pentru Exaizo):

Pai da asa mai faceam si cand jucam metin si asteptat si 1 saptamana

| Exaizo a răspuns:

Fiindca era un metin facut de noobi si primeai mail-urile greu de la ei. Fa-ti cont pe FB, YT, etc, sa vezi cum primesti mail-urile instantaneu. Dupa cum am spus, e de la ei, nu de la yahoo.