| Zorocica a întrebat:

Cand vreau sa ma inregistrez pe un site, acel site imi zice:
-Ti-am trimis un email de confirmare.
Si eu nu gasesc niciun email. Eu l-am cautat peste tot si in spam si in inbox, bulk, peste tot! Si nu il gasesc.Eu stau pe invizibile pe mess! Oare ca sa primesc mail-urile trebuie sa fiu online?
Multe informati va rog...

Răspuns Câştigător
| nelu13 a răspuns:

De pe unele site-uri ajung f. greu mai ales daca ai adresa de email pe yahoo.incearca sa faci una pe gmail ajung mai repede

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu gasesti nici in imbox, spam sau mai stiu eu ce, cu siguranta gasesti in spatele pc-ului, acolo e sigur.