| DopeNope a întrebat:

imi puteti recomanda si mie niste jocuri cu o poveste buna? nu mai am ce sa joc si na...

Răspuns Câştigător
| BlackLighting29 a răspuns:

Half life 1, Half life 2, Half life 2 Ep. 1, Half life 2 Ep. 2, Half life Blue shift, Half life opposing force, The Walking dead ( N-am jucat jocul dar am auzit ca e o poveste buna ), Outlast, Outlast Whistleblower, Outlast 2 (demo), Far cry 1, Far cry 2, Far cry 3, Far cry 4, Far cry Primal, GTA San Andreas, GTA IV, GTA V, si toate serile gta (GTA are continut pentru adulti dar copii il joaca happy treaba ta ), Raft ( https://raft.itch.io/raft ) - Jocul e free( Esti in mijlocul oceanlui si trebuie sa supravietuiesti... Funda?

5 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Pai toate serile de assassins creed, prince of persia sau god of war au povesti foarte tari si captivante. Eu le-am terminat toate si mi-au placut foarte mult.

Sper ca am fost de ajutor, funda?

| DopeNope explică (pentru Niklauss):

Le-am jucat deja, dar mersi oricum.

| faramatania a răspuns:

The Witcher/seria, Assassin's Creed/seria, Mass Effect/seria, Watch Dogs 1

| AlexDFY a răspuns:

Dying light

| Cojocarasu_Iulian_1990 a răspuns:

Încearcă sa joci sleeping dogs sau saints row the third sau IV