| CalciuGabriel a întrebat:

Salut tpu.In acest moment imi creez un joc in CRYENGINE 5.4. Imi puteti da niste sfaturi pentru joc?(SURVIVAL gen The Forest fara canibali) Dau FUNDA celui mai bun sfat! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Ai ajuns cam tarziu la petrecerea survival games ca a cam expirat trendul. Dar:
Nu exagera cu bari de hunger si thirst care se golesc super repede.
Incearca sa bagi un element de progresie: gen tai 100 de copaci, gz ai invatat cum sa dai cu toporul, ii poti taia acum cu o secunda mai repede.
Daca vrei sa fie crafting asigura-te ca pot crea lucruri care chiar ii ajuta si nu sunt doar de umplutura.