| SubzZero a întrebat:

In urma cu 1-2 luni am adaugat un CD-Key CS:GO pe steam si tot nu am mai primit jocul si inca mai incerc si tot nu merge! Imi puteti da un sfat sau un ajutor? Dau funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat... Nu ti-a dat cumva nicio eroare? Imi poti da link catre profilul tau de steam?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SubzZero):

Nu ai jocul, vad. Cred ca atunci cand ai bagat CD-Key-ul (sau cum s-o numi) ti-a spus ca e deja folosit si tu nu ai observat...

| SubzZero explică (pentru anonim_4396):

Nu CD-keyul mergea perfect dar nu mi-l da

| SubzZero explică (pentru anonim_4396):

Imi mai spune:

Produsul este deja cumparat

Acest cont Steam detine deja produsele asociate acestui cod. Apasa butonul Continua pentru a trece la urmatorul pas al instalarii.

Dar mie nu-mi apare butonul "Continua"