| RapperulLucy a întrebat:

Intreb si eu, imi merge FIfa 12?
Am windows XP, procesorul este Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E 2160@ 1.80 ghz 1.80 ghz, 2.93 GB RAM si placa video 512 nVidia GeForce N8400GS.
Daca nu la calitate normala, macar la low sa mearga cat de cat...nu cer mult...
Mersi!

1 răspuns:
| raulx222 a răspuns:

Nai sanse prietene... ca sa fi convins, pe siteul asta poti sa iti testezi calculatorul si sa vezi orice joc daca iti merge sau nu. http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx