| Pajurã a întrebat:

Joc CS:S pe Steam si atunci cand intru pe un server care are mapa ce nu o am eu in folderul cstrike / maps imi zice "Missing map" il loc sa o downloadeze. Ce pot sa fac? Am incercat cu stergerea Steam-ului din PC si apoi reinstalat si tot asa imi face si mereu trebuie sa iau mapa de pe internet...

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Depinde de cum e configurat serverul. Nu toate iti trimit mapa daca n-o ai, fac asta ca sa economiseasca banda. Totusi rar am vazut servere sa faca asa.