| WeAreSmart a întrebat:

De cand am instalat Windows 10 am o problema cu CSS. Cand dau sa intru pe orice server mapa nu se descarca, da missing map. Ce sa fac? l-am reinstalat si am incercat si alte veriuni de css si degeaba sad

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dupa grandioasa lansare a noului sistem de operare, Windows 10, americanii de la Microsoft au pus la dispozitie varianta Technical Preview, adica varianta cu bug-uri care vor trebui reparate pana la distribuirea pe piata a OS-ului, care va avea loc, cel mai probabil, la mijlocul anului 2015.

| 0x11111051 a răspuns:

10-ка гавно, 7 рулит!