| Skipper09 a întrebat:

Joc lol si am 6300 IP pe si pe cine sa-l iau pe Yasuo sau pe Zed! Imi puteti spune care e mai bun si de ce? Imi place sa joc cu amandoi!

Răspuns Câştigător
| HoneyBadger a răspuns:

Eu iti recomand Zed, nici el nu foloseste mana ( intr-un fel ) si atunci cand este feedat poti face ravagii in meci! In privinta ranked-ului, ei bine nu este mai banat decat Yasuo, crede-mawinking. Daca vrei iti pot oferi un cont ( temporar ) unde sa joci cu Zed, de proba sa vezi cum te descurci cu el fiindca poate fi greu de jucat

Funda? big grin

6 răspunsuri:
| Skipper09 explică:

Honey imi poti da contul ca sa pot juca cu zed sa vad cum ma descurc pe privat ca ti-l dau inapoi promit straight face

| Zullabar a răspuns:

Zed e destul de op, dar si yasuo e bun in teamfight cu ultimata, in plus ambii sunt banati la rank in cele mai multe cazuri, ia yasuo nu folosesti mana si e mai funny

| HoneyBadger a răspuns:

Scuze, am fost plecat nu am putut sa raspund. da-mi facebookul tau si vorbim acolowinking sigur ca iti ofer contul big grin

| HoneyBadger a răspuns:

Il poti trimite in privatwinking

| Skipper09 explică (pentru HoneyBadger):

Pai trimite-l in privat pe TPU