| Anonim14354 a întrebat:

Joc metin2 ro si am facut ceva iteme bune...Dar mi-e frica sa nu mi se sparga contul ca de obicei asa s-a intamplat mereu.Cum ma pot feri de a mi se sparge contul? Dau funda! Multumesc de intelegere!

Răspuns Câştigător
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci tine doar de tine sa nu mentionezi id sau parola contului sa nu ai in credere in cei care iti cer contul sa iti bage monede sa nu dai contul altui jucator daca iti spune ca este GM... si sa nu faci schimb de conturi nu se stie daca jucatorul este de incredere

2 răspunsuri:
| AlexCiobi a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar "Nu risti nu castigi"
Eu cand jucam faceam astfel:
1.Mergeam la femeia batrana si vedeam daca am noroc
2. Faceam doar un + pe zi
Eu asa faceam si mi-am facut un fms+7 cu mobi+3 si reintoarcerii +2
Funda?

| Anonim14354 explică (pentru AlexCiobi):

Frate am iteme numai +9..am zis ce sa fac sa nu mi se sparga contul vreodata! Funda OoOAlexandruOoO!