| Telu_Filip_1972 a întrebat:

Joc resident evil 4 si la o misiune vine un bolovan mare si imi apar numere si nu stiu pe ce butoane trebuie sa apas ca eu sunt la tastatura. Spuneti-mi va rog dau funda!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu avem de unde sa stim ce butoane setate ai tu... DAR : nu te mai uita la imaginea cu bolovanul ci sa fi atent când apare comanda sa apesi pe butoane care sunt alea, mori 1 data sau de 2 ori pana ai sa vezi butoanele clar apoi vei trece! Bafta!