| OctaLoL a întrebat:

La memoria Ram am DDR2.Pot sa iau o memorie noua DDR3? Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, trebuie ca placutele de RAM sa fie compatibile cu restul pieselor. Fa cum am facut si eu: eu mi-am luat RAM de pe emag.ro, si nu stiam daca sunt compatibile sau nu, asa ca am trimis un email la un expert de pe eMAG cu piesele calculatorului meu si cu ce vreau sa cumpar... El iti va raspunde si iti va zice ce este recomandat, bafta!