| laraadinamara a întrebat:

Buna! Recent mi-am cumparat un MacBook Pro si am reusit sa ma conectez la Word prin Chrome(am intrat pe un site "365 office for education" dupa pe 365 free for students si m-am conectat cu contul pentru scoala), cand vreau sa intru in aplicatie si ma conectez cu acelasi cont imi spune ca nu am permisiunea sa editez pe Mac si nu ma lasa sa fac nimic, in plus, cand apas de pe acel site cu word sa intru de el in aplicatie la fel imi face. Va rog, puteti sa imi spuneti daca pot sa fac cumva sa folosesc aplicatia(fara sa cumpar, pentru ca, fiind elev trebuie sa am gratuit). Rog seriozitate, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Intreaba la tine la scoala de pe ce platforme aveti access. Daca îți permiți MacBook iti permiti si licență Office de obicei.