| Gabriel_Denis_1991 a întrebat:

M-am gândit azi că am un pc cam slab și majoritatea jocurilor nu merg din cauza asta și alea care merg, merg săcădat și aș vrea să îi adaug o placă video.Am Intel(R) Core(TM) 2 CPU 6320 1.86 GHz și memorie de 2GO... vreau să îmi iau o placă video astfel încât măcar CS:GO să îmi meargă bine, îmi doresc foarte mult asta.ce recomandați?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

E un PC foarte slab, mai bine îţi iei ceva că tot vine Crăciunul, la 1500 lei găseşti PC foarte bun să te joci CS GO pe medium în 60-80 FPS fără probleme.

| Gabriel_Denis_1991 explică (pentru Alexuţ02):

Spune și cerințele de sistem la un PC de 1500 lei, care să ruleze CS GO în câte FPS-uri ai spus tu

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Gabriel_Denis_1991):

Sigur frate

https://mediagalaxy.ro/......RSTYLEV44/

Poftim, 1500 lei thinking

| Gabriel_Denis_1991 explică (pentru Alexuţ02):

Pff..stoc epuizat sad

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Gabriel_Denis_1991):

Mna. dar ăla chiar merită, mai ai şi alte variante, aşteaptă. nu te grăbii să-ţi iei ceva pentru că poţi prinde şi mai bine, eu îl recomand pe ăla, la reducerea de 1500