| xVictor a întrebat:

m-am plictisit de majoritatea jocurilor de pe telefon... imi puteti da niste sugestii de jocuri asemanatoare cu :
Last Day On Earth: Survival, Zombie (ala cu holywood ) etc. Jocuri sa nu te plictiseasca. de astea sunt cam satul ca sunt repetitive iar la last day trebuie sa astepti cu orele ca sa te muti dintr-o parte in alta si daca mori ai pus-o. Multumesc, dau funda.
P.S. As vrea sa fie si niste jocuri populare pentru ca as vrea sa le urc si pe Youtube.

3 răspunsuri:
| AlexAlex23 a răspuns:

Eden / The last station pe pc

| RaulMdfk a răspuns:

Into the dead 2, Mortal Kombat x, Avakin Life, Wwe SuperCard...

| xVictor explică (pentru RaulMdfk):

Into the dead 2 e praf, mortal combat nu are nicio treaba. wwe nici macar iar supercard? wtf... Multumesc totusi de raspuns. xD