| OttY97 a întrebat:

Salut TPU, m ar interesa sa cumpar xbox one s, intrebarea mea este daca eu descarc un joc si nu il termin pana mi se termina gamepass, si dupa mi l reinoiesc, jocul mai este valabil sau odata cu reinoirea gamepassului mi se schimba toata jocurile, multumesc

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Jocul ramane pe Gamepass cat vrea studioul cu care are Microsoft contract. De ex GTA 5 a fost cateva luni dar acum nu mai e. Depinde de la joc la joc.