| TaviMen a întrebat:

Ma ajutati si pe mine? Am un cont de anul trecut pe Webkinz si nu stiu cum sa imi bag mai multe animalute pe acelasi cont! Explicati-mi pas cu pas plss
AJUTOR! Fundita!

2 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Trebuie sa mai cumperi animale din magazine, altfel nu ai cum. Si e simplu, atucni cand ai introdus un cod al unui animal te intreaba daca vrei sa fie pe acelasi cont sau pe altul.

| TaviMen explică (pentru feraryyy78):

Da ma...pana aici am ajuns dar unde trebuie sa intru ca sa imi bag codu si sa imi intre pe acelasi cont!?