| bettybetty a întrebat:

Ma joc sims 4 si am cateva moduri..nu multe.
As vrea un mod..gen karate, shaolin..arte martiale..kung-fu...stiti voi, prin zona asta a artelor martiale.
Problema e ca nu gasesc asa mod sau nu stiu eu sa caut...
Puteti sa-mi spuneti daca exista asemenea moduri sau macar asemanatoare?
Daca ati putea da si link cu modul, as fi super fericita.
Multumesc 0happy

2 răspunsuri:
| Trafia a răspuns:

Din cate stiu eu nu a bagat inca un asemenea mod. Recent am aflat ca au pus mod cu vrajitori, Harry Potter gen dar de arte martiale sau lupte sau ceva nu.
Sims 3 are, asta stiu sigr dar 4 inca nu.
Totusi am observat ca baga treptat in 4 ce avea 3 deci s-ar putea sa fie pe viitor.

| bettybetty explică (pentru Trafia):

Super. multumesc. sper sa fie