| House99 a întrebat:

Salut as vrea sa invat orice stil de arte martiale acasa karate, kung fu tae kwon do etc...cu ajutorul internetului sau a cartilor ce imi puteti recomanda(tutoriale sau carti pe care le pot cumpara)?

Răspuns Câştigător
| Syotos a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa mergi la un "maestru" deoarece el stie mai bine si e mai usor cand iti arata cineva decat atunci cand citesti.

3 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Sunt pe youtube o groaza de tutoriale

| Sihastrul a răspuns:

Nu se invata din carti si videoclipuri/nu au efectul scontat iar tehnica nu va fi exectata corect.Cartile sunt bune pentru a asimila filozofia artelor martiale.Pe google/youtube gasesti tot ce doresti.

| GimFoo a răspuns:

Încearcă Hapkido.