| pickjuice a întrebat:

Ma jucam si eu linistit League Of Legends si apare un fel de green screen cu multe culori pe el si apoi peste ceva timp toate culorile de la joc sunt inversate si s-a blocat.
Am dat restart pc-ului de vreo 20 de ori, tin sa mentionez ca am windows 10 si pana acum nu a mai facut asa si dupa loading screen urma sa imi pun parola da apare doar black screen. Am incercat sa intru in safe mode si am vazut ca culorile erau foarte imprastiate numai pe o dunga. Puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
| RaduFlorentin34 a răspuns:

Ori ti s-a dus licenta de la windows, ori... ti s-a dus placa video :O!