| IonutBlogger a întrebat:

De la un moment dat imi da blue screen, adica ma joc 15-30 minute maxim League of Legends sau Assassin's Creed si-mi da freeze sau blue screen. Am incercat de toate am umblat prin Safe Mode, l-am defragmentat, am reinstalat windows-ul de 2 ori, dar degeaba, ajutati-ma va rog...

Răspuns Câştigător
| nonameXD121314 a răspuns:

Ti s-a stricat hardul. asa am patit si eu pe pcul vechi. cumparati un hard nou
nu il poti repara deoarece nu e problema de soft e stricata componenta. trebuie sa iti schimbi hardul

| IonutBlogger explică (pentru nonameXD121314):

Mersi mult! fara tine inca mai primeam vreo 10 banned-uri pe lol laughing

| nonameXD121314 a răspuns (pentru IonutBlogger):

Stiu cum e sa iei bann pe lol laughing) eu iau restrictii la cheat in prostie laughing