| serau999 a întrebat:

Mama mea nu vrea sa ma ajute cu calculatorul chemand un specialist care sa-mi reinstaleze windows-ul, asa ca vreau sa-l reinstalez singur. Exista riscuri? Si care sunt driverele si programele necesare pentru windows? (Vreau sa-mi reinstalez windows-ul XP Home Edition). Va rog, ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Mogosanu_CosmyBoss_1994 a răspuns:

Daca stii il poti instala foarte usor singur, iar driverele le gasesti pe internet. Driverele necesare sunt audio, video, retea etc. Bafta!

| SebyIonutz a răspuns:

Poti instala singur este foarte usor de obicei au driverele deja instalate eu asa le am. Dupa instalare instaleaza placa video, placa audio(daca nu le ai le gasesti pe net pe softpedia)dupa programele aferente cum ar fi WinRaR Winnap Adobe play messenger pe toate le poti descarca deodata si inslatare automata dupa ninite.ro

| serau999 explică (pentru SebyIonutz):

Cum adica placa video si placa audio, adica stiu ce sunt dar cum adica sa le instalez, poate vrei sa zici driverele pentru ele nu?