| AL1N14 a întrebat:

Mi-am cumpărat acum o luna un laptop cu i3 7020u placa video Intel Graphics hd 620 și 4gb ram.
Singurul joc pe care ma joc este cs go și am frame drops. Eu am în media cam 70 fps. Nu am instalat nimic de pe internet. Aveți idee cam care ar fi problema și ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Alex_Alex_1996_8qQj a răspuns:

Cu un i3 nu te aștepta la multe. E un procesor de navigat si poate jocuri mai slăbuțe in grafica. Cat despre placa video integrata, slab in jocuri.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Da, problema e ca ala nu e laptop de jocurilaughing Poti sa dai setarile grafice pe low si sa scazi rezolutia.