| AL1N14 a întrebat:

Am un laptop cu i3 7020u și Intel Graphics hd 620, 4gb Ram. Eu ma joc doar cs go și îmi merge cam prost, adică am puține fps, am cautat pe net cam în câte fps are merge cu acea configurație și mergea cam 80+ fps, iar eu am 40. Aveți idee cam care ar fi problema, am laptopul cumpărat de cam 2 luni și ca să nu se încălzească rău mi-am luat și un cooler

Răspuns Câştigător
| UnBaiatAnonimx221 a răspuns:

Păi, probabil ca ceea ce ai vazut pe net nu este adevărat, pentru a avea multe fps-uri trebuie si sa ai unele setări ale jocului, iti recomand să vizionezi acest videoclip pe YouTube si iti garantez ca vei avea peste 60-70 fps. https://www.youtube.com/watch?v=-qBzICTa9qg. O zi bună!

1 răspuns:
| SoulCalibur a răspuns:

Nu prea poti sa ii ceri foarte mult, in primul rand este un i3 cu terminatia U (ultra low voltage) si in al doilea nu ai o placa video dedicata doar cea integrata, Nici eu nu am fps-uri exorbitante pe configuratia i3 6006u, 4gb ram ddr4, amd radeon 530 2gb.