| WW2K18 a întrebat:

Salutare,am contul de steam de mai bine de un an,iar de curand am cumparat un joc, dar cand dau la piata sa cumpar un skin de csgo apare asta,, Se pare că ai efectuat o achiziție validă din Magazinul Steam, dar nu a fost acum 7 zile înca si spune ca asistenta steam nu poate elimina aceasta restrictie, iar mai jos apare asta,, Dacă nu mai intervine nimic care să îți restricționeze în continuare accesul, vei putea utiliza Piața în 02.01. 2019, 18:44:14."

3 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Daca cumperi orice de pe steam nu poti sa iei nimic de pe market pentru acel joc un anumit numar de zile 31 sau 30 parca

| WW2K18 explică (pentru Xdreaper21):

Am luat GTAV, dar pentru csgo? il am de 3 luni, dar nu de pe steam

| Xdreaper21 a răspuns (pentru WW2K18):

Ce ai de 3 luni gta sau csgo
Daca gta atunci degeaba daca csgo inseamna ca trebuie sa ai steam guard de 7 zile sau de mai mult timp