| Neagu_Tib_1993 a întrebat:

Mi-am facut un server de Counter-Strike 1.6 si am vrut sa il dau unui prieten, dar el a spus ca nu merge sa intre.
Dupa am intrat eu singur pe server si la mine mergea.
Cum fac sa intre si altii?
P.S am Ip care nu se poate schimba.
Dau Funda!happy

4 răspunsuri:
| myhay0930 a răspuns:

Trebuie sa ii dai ip prietenului si trebuie sa te asiguri ca e setat sa mearga prin internet si la sfarsit la ip sa aiba:27015

| Neagu_Tib_1993 explică (pentru myhay0930):

Adica trebuie sa dau ip meu nu al servarului adica ip servarului este 193 la inceput si la ip meu 89 pe care trebuie sa il dau?

| myhay0930 a răspuns (pentru Neagu_Tib_1993):

Da ip tau cu:27015

| Neagu_Tib_1993 explică (pentru myhay0930):

Mihai as mai vrea sa vb cu tine uite id meu de mess tibi_tibishor27@yahoo.com