| LuCi82820 a întrebat:

mi-am instalat Gta san andreas si imi mergea perfect dar deodat mi s-a inchis si am dat sa intru in el iar dar nu mi sa mai deschis nici macar nu imi apare o eroare ceva cand dau click pe el ce sa fac?

3 răspunsuri:
| IonutBaws a răspuns:

Ce widnows ai? daca e 7 trebuie o anumita setareasa e si la mine ia-ti windows 7 64-bit sau 86-bit si iti garantez eu 100% ca o sa-ti mearga.

| LuCi82820 explică (pentru IonutBaws):

Eu am Windows XP SP2

| TheMaster123 a răspuns:

Descarca-l de aici: http://bitsnoop.com/gta-grand-theft-auto-san-andreas-20-q13131517.html
E SA:MP dar are san andreas in el si nu trebuie sa il instalezi.e direct-play.
Funda?