| MarianMoga a întrebat:

Aseara cand am inchis laptop-ul nu avea nimic,iar azi cand l-am deschis nu imi mai mergea tastatura si mouse-ul,nici macar nu imi mai apare cursorul, am si mouse prin wireless si nici la ala nu arata.Cum il pot repara?

2 răspunsuri:
| BobocelMihai a răspuns:

Scoate bateria si lasa laptopul asa 30 de min. fara nimic conectat in el...mouse tastatura stick sau boxe. daca problema persista scoate bateria din laptop sa se reseteze biosul. dar touch padul trebuie sa mearga si tastatura lui in orice conditii. ca sa nu mai scoti bateria din el intra in bios si pune pe setarile lui implicite

| MarianMoga explică (pentru BobocelMihai):

Am rezolvat, era de la un antivirus care a dezactivat mai multe functii