| MisterIcs a întrebat:

Mi-am instalat NFS Most Wanted pe laptop si când mă jucam eu acolo liniștit, mi-a ieșit din joc, ecranul era învârtit la 270 de grade iar rezoluția era la fel ca cea din joc, cred că 800x600. Acum l-am dat la loc și am dezinstalat jocul, dar întrebarea mea este dacă pot să mă joc în continuare fără să stric laptopul, adică să-i dereglez ceva sau...nu știu... Ofer fundă+vot
P.S.rezoluția normală a laptopului e 1366x768

Răspuns Câştigător
| superhero a răspuns:

Sa stii ca poti sa joci linistit.La mine se intampla asta cand jucam GTA San Andreashappy.Nu se intampla nimic