| TheKillerOfKillers a întrebat:

Mi-am luat GTA IV MP si cand vreau sa-l pornesc imi zice ca supoarta doar versiunea 1.0.7.0 dar eu o am de ce face asa? Si mai e o problema. Si la GTA IV normal nu m-i se vede soseaua si nici blocurile. Dau funda! Urgent!

Răspuns Câştigător
| RoObbByGaAmeEs a răspuns:

Pai mai cunosc pe cineva caruia nu i se vad strazile si poate fi de la placa video da si mie imi fakea figuri...si am bagat un update de pe net si mi-a mers bine...bft,funda

| TheKillerOfKillers explică (pentru RoObbByGaAmeEs):

Da-mi si mie linkul la mesak pls.

| TheKillerOfKillers explică (pentru RoObbByGaAmeEs):

A procesorul de 2.2 Ghz nu trebuie sa mearga?

| RoObbByGaAmeEs a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Ti las da dar nu mai stiu exact de unde si cum l-am desk da cauta pe net gta 4 update desk si instaleazal...bft

4 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers explică:

Ia uita-te si la intrebarea noua cu sa-mp poate mai primesti o funda big grin.