| StarXQ a întrebat:

Mie la mai multe jocuri imi zice ca fisierul este corpupt dar fisierul nu are nimica! eu ce sa fac sa nu imi mai zica? Am incercat si cu 7-zip si cu winrar sa dezarhivez ziceti va rog ce sa fac

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Inseamna ca fisierul este corupt sau -> Vezi ca nu se descarca complet jocul ->repeta descarcarea.(vezi cati mb scrie pe pagina de descarcare apoi vezi si la tine cati mb sau descarcat)

| StarXQ explică (pentru neluL):

Mda acolo 5gb 53 si mie mi-sa luat 5gb 52

| StarXQ explică (pentru neluL):

Gata jocu merge dar cand ma apropi de oameni mi-se vede negru corpu lor am 1 gb placa video poate trebuie sa fac vreo setare ceva?

| neluL a răspuns (pentru StarXQ):

Nu-mi dau seama, sunt multe motive.Schimba rezolutia jocului, o faci mai mica sau descarca ultimul driver pentru placa video...