| anonim_4396 a întrebat:

Care poate sa imi zica cum instalez gamedata-urile pe Android(Am Galaxy S)
fisierele is in format winrar de le pun asa nu le citeste si de le dezarhivez si le copiez nu gasesc fisierul pe care trebuie sa dau ca sa il instalez... Daca cumva stiti careva va rog sa imi ziceti... Funda

Răspuns Câştigător
| unbaiat_2826 a răspuns:

Ai incercat să le dezarhivezi dirct in folderul care iti trebuie? ca sa nu mai fii nevoit sa gai copy/past.

1 răspuns:
| PlanetaMinunilor a răspuns:

Am incercat da nu merge mersi oricum...iti dau tie funda ca numa tu ai raspuns