| yomaxx a întrebat:

am si eu o placa de baza asrock p4vm890.problema este ca am facut un scurt circuit la coolerul de la placa video.placa video s-a ars si placa de baza porneste dar nu am semnal pe monitor si folosesc placi video diferite.nu se aude nici un beep si difuzorul este conectat. daca o las sa mearga degeaba asa southbridge se incalzeste tare si parca miroase a ars.sad. ce pot sa ii fac sa o repar, si de unde este problema?

Răspuns Câştigător
| Adelk a răspuns:

Salut sa defectat odata cu placa video si placa de baza trebuie dusa la un specialist IT in reparati el s-ar putea da un raspuns mai concret si probabil se poate repara!