| VOXaware a întrebat:

Nu merge sa fac nimic cu java, sa il instalez, sa il pornesc etc, decat sa il dezinstalez. Ce fac?
Dau funda!
- "Could not create Java Virtual Machine"

Răspuns Câştigător
| awspam a răspuns:

Poate nu ai direct x bun sau incearca asta si pe urma instaleaza java Microsoft.NET Framework 4. exe < daca nu merge instalat primul incearca asta wic_x86_enu.exe. si apoi primul si ultimul asta Microsoft Visual C++ 2010. exe bafta

| VOXaware explică (pentru awspam):

Nu merge sad

| awspam a răspuns (pentru VOXaware):

Intra pe hamatchi la mine only_if_i pass 123 si da-mi un msg sa iti dau java

| VOXaware explică (pentru awspam):

Thx dude, poate sa se bazeze omul pe tine.
din cate am vazut, te cam pricepi la registre si chestii laughing