| Pairoc12 a întrebat:

nu mi se mai arpinde pc-ul primeste curent in el se aprinde led-ul de la mouse dar cand apas pe butonul de start nu se intampla nimic nu se misca nici un ventilator sau sa se aprinda un vreun led, am verificat procesorul, rami, sursa si merg, mentionez ca pc-ul a mers pana l-am oprit, si la repornire n-a mai pornit dar curent primea, am citit undeva ca e placa de baza incarcata static, asa este?

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Spune modelul sursei si configuratia pc-ului!

| Pairoc12 explică (pentru CPAElites):

Cred ca de la sursa e, am desfacut-o si are condesatorii umflati, dar curent intra in ea se aprinde ledu la mouse, mai are rost sa-ti zic modelul si configuratia?

| CPAElites a răspuns (pentru Pairoc12):

Da!