| loftride a întrebat:

Nu stiu ce naiba i-am facut la facebook, ca acum nu-mi mai este poza de profil publica. Adica am dat la confidentialitate am dat pe public tot. Dar eu vreau cand cineva intra pe profilul meu sa dea direct pe poza de profil, sa nu mai intre la albume. si chiar daca dau SCHIMBARE FOTOGRAFIE DE PROFIL, inainte imi aparea pe profilul meu ca am schimbat fotografia, acum nu-mi mai apare. cine ma poate ajuta va rog frumos. Multumesc.

2 răspunsuri:
| RefinedStrings a răspuns:

Dai click pe fotografia de profil si undeva in dreapta, langa numele tau, probabil ca iti arata un lacatel. Trebuie sa dai click acolo, si sa scrie PUBLIC, si impreuna cu asta sa fie un glob pamantesc.

| loftride explică (pentru RefinedStrings):

La asta m-am referit si eu. E pe public. Doar ca poza respectiva nu e ca celelalte. adica cand dau " SCHIMBARE FOTOGRAFIE DE PROFIL " si o pun tot pe aia de care iti zic, nu-mi apare pe profil ca am schimbat-o. si nici la prieteni