| IonutxDHD a întrebat:

nu stiu de ce nu imi merg jocurile pe PC, am windows 7, 2 gb ram, procesor 1, 86 ghz, si la fiecare joc imi apare aceeasi eroare, adica, se instaleaza jocul si cand vreau sa il deschid imi da eroarea "exe. has stoped working". De ex: Mi-am pus Saints Row 2, nu are multe cerinte si am tot ce trebuie pentru el si mi-a aparut eroarea ca SR-2.exe has stoped working, stie cineva cum sa rezolv asta? Va rog, dau funda!

3 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Nu este bun crack-ul, dar la ce unitate ai nu cred ca este compatibil jocul cu cerintele tale

| IonutxDHD explică (pentru georgeenglezu2016):

Bada este ca m-am uitat la system requirements si se potriveste

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Instaleaza windows-ul si sa il formatezi