| cosmyn_8637 a întrebat:

Nu stiu de ce nu pot sa joc san andreas, l-am reinstalat de 5 si to nu merge. Va rog ajutati-ma. Dau FUNDA!
PS: Am Windows XP Profesional Service Pack 3
Sistem : 1.5 GB RAM, amd sempron 3000+ 1. 8ghz.

Răspuns Câştigător
| yonela80 a răspuns:

E joc original sau crakuit? pentru ca daca e crakuit s-ar putea sa aiba un bug si din cauza asta iti da eroare sau te joci 2-3 zile si apoi nu mai merge deloc, incearca sa il iei din nou dupa net si vezi daca iti face la fel daca nu schimba windows xp cu 7 ultimate

3 răspunsuri:
| yonela80 a răspuns:

Mai exact ce nu merge? Detaliaza!

| cosmyn_8637 explică (pentru yonela80):

Pai pur si simplu nu se deschide nu imi da nici o eroare sau ceva ..totusi eu cred ca este de la windows pentru ca l-am instalat weekend-ul trecut si inainte de al instala pe acest jucam san in prostie fara nici o problema. in fine. si dupa ce mi-am instalat win asta cu care am mai avut probleme am instalat san andreas-u.l-am jucat 2 zile am bagat si niste moduri (timecyc, o masina, anim, efecte, imfx) dar a 3 zi don't send. ok l-am reinstalat dar de data asta nu se deschidea deloc.Am incercat si alte modalitati precum sa dau click dreapta pe crack Run as. dar nu puteam sa salvez..si eu nici macar nu joc sp... deci sper ca am fost destul de detaliat happy

| cosmyn_8637 explică (pentru yonela80):

E crakuit, dar il iau tot timpu de pe un site special ( nu pot sa il zic fac reclama) si inainte nu aveam nicio problema dar de cand cu win asta nu pot sa-l joc...

| yonela80 a răspuns (pentru cosmyn_8637):

E joc original sau crakuit? pentru ca daca e crakuit s-ar putea sa aiba un bug si din cauza asta iti da eroare sau te joci 2-3 zile si apoi nu mai merge deloc, incearca sa il iei din nou dupa net si vezi daca iti face la fel daca nu schimba windows xp cu 7 ultimate