| JhonnyC a întrebat:

nuprea mai am ce sa ma joc la PC, dati-mi un sfat pentru un joc shooter ...sau gen GTA

Răspuns Câştigător
| Meheツ a răspuns:

Gen GTA identic :
Saints Row 1, 2, 3
Mafia 2

shootere : ceva bun... ca banuiesc ca te-ai plictisit de Call of Duty si cs.
incearca Special Ops : the line (are o grafica ft misto o poveste wow, cu mai multe finaluri, si poti sa joci si online)
Deus Ex - Human Revolution (genial shoter, are si poveste, grafica faina, si poti juca si online)

5 răspunsuri:
| DieBitch a răspuns:

Amnesia, Portal 1-2, Call of duty, Nosferatu, Cross Fire, CS, Max payne nu știu.laughingalege-ți

| PiratuTraficant a răspuns:

Battlefield 2,3, CoD 2, 4, modern warfare, black ops, Delta Force 2(Are grafica veche),Delta Force Black Hawk Down(are grafica buna),Stalker-STCS,Shoch,Wolfenstein(grafica bunicica), Call of duty world at war, call of duty americand rush, 2, 3.Pt mai multe detalii despre jocuri dai add la clau. ivk98.

| JhonnyC explică (pentru Meheツ):

Stiam de spec ops the line si mafia 2 ...mai ales spec opsu-l este super tare. oricum mersi pentru celelalte.

| Meheツ a răspuns (pentru JhonnyC):

Un shooter ft calumea, care ar fi gen anii 2020, koreea ataca sua, ft misto omori chinezei : Homeland. il recomand.

| Meheツ a răspuns (pentru JhonnyC):

Homefront, pardon... am gresit eu... homelamd e un film big grin