| Bujie007 a întrebat:

o mare problema aici: am avut windows xp sp3 si mi-am instalat mafia 2, a mers perfect, azi mi-am instalat windows 7 ultimate 32-bit, problema fiind, dupa instalarea Mafia 2, mare eroare: "xinput1_3.dll missing error for playing Mafia 2 [...]". Am luat de pe 'net "xinput1_3.dll" l-am pus in System32 (acolo trebuia) si pe urma alta eroare legata tot de "xinput1_3.dll". Am incercat sa instalez The Godfater II, acelasi lucru, aceeasi eroare. Deci daca stiti rezolvarea problemei acestea, comentati mai jos, rog multa seriozitate. Sarbatori fericite!

1 răspuns:
| Sonnyblack a răspuns:

Incearca sa dai din proprietati la joc Compatible Windows Xp Sp3