| soccerbaa1231 a întrebat:

O sa va spun de acum ca nu pun virgule si nu pun mereu cratima happy im noob. Sorry. Deci intrebarea mea este asta: Nu m-am jucat 5 zile pe lpt. si acum cand incerc sa ma joc ceva am frame drop si nu am fps ca inainte. dc? am dar restart am verificat update-urile. deci ma jucam lol cu 250 fps la maxim. si cs:go mediu cu vreo 200 nu stiu si acum pe lol am 100 fps si mai am si frame drop si pe cs:go am numai 80. si apoi face si frame drop. merge 5-10 secunde si face un frame drop de 1-2 secunde si tot asa. nu pot juca asa. am un lpt foarte bun si nu a facut asta pana acum? e de la windows? am virusi? nu stiu ce sa fac FUNDA. PLS HELP!

Răspuns Câştigător
| xByte a răspuns:

Cel mai probabil ai luat un virus de tip miner, care iti foloseste foarte multe resurse ale pc-ului. Iti recomand sa iti reinstalezi windows-ul, fiindca altfel nu prea ai ce sa faci, deoarece in general miner-ul se afla in registrii windows-ului, unde nici macar anti-virusul nu are acces.

| soccerbaa1231 explică (pentru xByte):

Cand ma joc am procesoru 30-40 % e i7 de 3.6 Ram 50-60 si ei cam asa. Am incercat sa dau jocurile pe detalii mici dar fac la fel. nu stiu ce sa fac.O sa incerc faza cu windows-ul. Funda daca merge!

| xByte a răspuns (pentru soccerbaa1231):

Incearca, in general reinstalarea de windows e cea mai ok solutie ca sa scapi de orice conflict software happy

| soccerbaa1231 explică (pentru xByte):

Ms, a functionat! funda