| SecretDarky a întrebat:

odata am sters google chrome-ul si de atunci cand intru pe internet explorer imi apare the page cannot be displayed cum fac ca sa pot sa am internet din nou pe calculator si inca ceva, cum pot sa imi instalez inapoi google chrome

Răspuns Câştigător
| CobraDl a răspuns:

E foarte mult de explicat..doar intr-un comentariu..Cauta eroarea pe youtobe..sunt multe tutoriale acolo care te pot ajuta.
Daca. vrei sa iti bagi Chrome (Nu recomand, personal cred ca e mai bun Opera ) din nou..nu poti, daca nu ai un Browser functional..singura solutie ca sa il poti baga este acea de al lua de la un prieten( sau de la alt Pc cu internet ) pe un stick. Sper ca te-am ajutat, bafta!

| SecretDarky explică (pentru CobraDl):

Sau daca mi-aș putea reseta calculatoru'?

| CobraDl a răspuns (pentru SecretDarky):

Te referi la System Restore. (undo)? Sau? Daca da..si asta ar fi o solutie.dar, doar ca sa iti recuperezi browserul..Problema cu netul nu cred ca se rezolva, asa simplu, daca tu spui ca nu ai umblat nici unde.Si cred ca e mai simplu sa rezolvi eroarea decat sa te complici cu o reinstalare.Pararea mea.