| eveline a întrebat:

Buna tuturor.de vreo saptamana tot incerc sa intru pe TPU la catagorii doar ca nu ma lasa decat pe pagina principala imi apare ceva de genul:Internet Explorer cannot open the Internet site...
Operation Aborded! apoi imi apare pagina:The page cannot be displayed.
Nu stiu ce sa mai fac.Help!

3 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

E posibil sa fie Internet Explorer sa fie prea vechi adica versiunea eu de exemplu am versiunea 8 si se misca super bine dar pana sa imi bag 8-ul se misca la fel de greu si se inchidea. Sper ca te-am ajutat.Bafta

| eveline explică:

Pana acum nu avea nimic...si vorba aia am dat la raspunsuribig grinbig grin:d

| browneyes99 a răspuns:

Incearca cu Mozilla Firefoxwinking... vorba lui ady se poate din cauza ca Internet Explorer e cam vechi...