| LarisaBombonica a întrebat:

Odată am visat ca eu cu o prietena (Mirela) și cu mai multi copii am mers sa ne plimbam. Afara era soare, cald și frumos (în vis). Noi eram aproape de cimitir, treceam pe drum când apare o creatura cu 7 capete. Eu și prietena mea ne-am ascuns în ograda la bunica ei care era moarta demult. Apoi Mirela s-a dus în casa si a chemat-o pe bunica ei. Ea a ieșit afara și a fugărit creatura aia, apoi ne-a luat în casa și ne-a servit cu prăjituri. Ce poate sa însemne visul asta? Dau Funda.

Scuzați categoria și greșelile din text. happy

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Visul asta inseamna ca ai imaginatia buna si ca ai trebui sa incepi sa compui poezi si texte si sa le arati profului de romana

| LarisaBombonica explică (pentru Hexiled):

laughing) Vaai mersi laughing) big grin

| Hexiled a răspuns (pentru LarisaBombonica):

Mersi